Wysuwana zabudowa do Piaggio Ape 400

Moduł podnoszony do góry

GALERIA

Zabudowa Piaggio Ape wysuwana - galeria

Zabudowa Piaggio Ape - wysuwana

Przedstawiamy Państwu koncepcję na pojazd Piaggio Ape z wysuwaną zabudową gastronomiczną, która sprawdzi się w sprzedaży produktów również zimą, ponieważ sprzedawca posiada komfortowe warunki pracy.

Materiały


Zabudowa o obłych kształtach przystosowana do obsługi z środka pojazdu. Zaprojektowana została pod Piaggio Ape 400 w wersji podnoszonej. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego tworzywa, korpus zabudowy cechuje się nietuzinkowym designem przy zachowaniu wysokich parametrów wytrzymałościowych. Konstrukcja nośna wykonana jest z lekkiego aluminium i na niej zainstalowane są wszystkie urządzenia. Zabudowa podnosi się do góry dzięki automatycznym siłownikom i cecha ta sprawia, że w środku mieści się sprzedawca.

Zabudowa Ape 400 może posiadać dwa rodzaje wykończenia blatu roboczego. W wersji podstawowej jest to stal nierdzewna dopuszczona do kontaktu z żywnością, opcjonalnie blat może zostać wykonany z drewna o dowolnego gatunku.

Co zawiera wersja bazowa zabudowy?


Zabudowa z kompozytu polakierowana według ustalonej kolorystyki wraz z podstawowym brandingiem (logo).

Wysuwany manualnie moduł przedni (do własnej aranżacji).

Ręcznie rozkładany schodek wejściowy.

Szafki zintegrowane z nierdzewnym blatem roboczym, moduł sanitarny.

Moduł zasilający.

Oświetlenie LED.

Panel zarządzania modułami.

Instalacja sanitarna


Moduł sanitarny: woda ciepła, zimna (16,5 l), kran, pompa, zlew dwukomorowy, zbiornik na wodę szarą.

Instalacja elektryczna


Moduł zasilający: przetwornica min. 3000W, akumulatory do pracy cyklicznej 2x100ah, min. 3 gniazda do podłączenia urządzeń.

Dodatkowe informacje o zabudowie podnoszonej

Model posiada dwa otwierane okna pozwalające na dostęp do zawartości zabudowy. Zabudowa podnosi się dzięki automatycznym siłownikom.

Blat roboczy w standardzie wykonany jest zestali nierdzewnej dopuszczonej do kontaktu z żywością, natomiast na Twoje życzenie możemy wykonać go z innego metalu czy drewna.

Elektryczny schodek

Aby wejście na platformę było bardziej ekonomiczne, każda zabudowa wyposażona jest w schodek manualny lub elektryczny (opcja).

Moduł przedni

Przedni moduł jest rozsuwany manualnie lub elektrycznie (opcja). Dzięki zastosowaniu wytrzymałych prowadnic, można umieścić na nim urządzenia o wadze nawet do 100 kilogramów. Witryny chłodnicze, konserwatory do lodów, czy zintegrowane blaty z szafkami - możliwość adaptacji jest bardzo szeroka.

Sterowanie pilotem

Górny moduł rozsuwany jest elektrycznie, a sterowanie odbywa się za pomocą pilota. Pozwala to na obsługiwanie zabudowy przez osoby niedoświadczone, bez użycia siły.

Pojemność

Na ścianie, za kabiną kierowcy oraz na dłuższym boku umiejscowione są szafki, które pozwalają na magazynowanie niezbędnego wyposażenia. Tam też znajduje się panel sterowania z układem sanitarnym i elektrycznym (jeśli występuje).

Jesteś zainteresowany?

Zostaw swój numer telefonu, a odezwiemy się do Ciebie!

  Wersja do lodów

  Co zawiera zabudowa Piaggio Ape do lodów?

  - Konserwator do lodów w wersji 8+6 (8 smaków na górze, 6 smaków w zapasie). Konserwator nie posiada kuwet na lody.
  - Płuczka do gałkownicy (woda bieżąca/odpływ).


  Wyjątkowy pomysł?

  Masz unikatowy pomysł na aranżację wnętrza zabudowy? Przedstaw swój koncept, a wycenimy go specjalnie dla Ciebie.  Konwersja pojazdu Classic do Callesino


  Lifting Ape Classic do wyglądu modelu Calessino polega na nadaniu retro charakteru zwykłemu modelowi Ape 400.

  Elementy, które ulegają zmianie:


  - Przedni błotnik i "nosek"
  - Chromowane listwy pod przednią szybą
  - Koła z białym rantem
  - Chromowane obudowy lamp
  - Chromowane lusterka

  Możliwość tapicerowania kabiny Piaggio Ape:

  - Ekoskóra
  - Skóra naturalna