Przyczepa gastronomiczna -podnoszona

Zabudowa wysuwana do góry

GALERIA

Przyczepa gastronomiczna wysuwana automatycznie - galeria

Przyczepa gastronomiczna - wysuwana

Przedstawiamy Państwu koncepcję na elegancką przyczepę gastronomiczną, którą można wykorzystać do sprzedaży wielu produktów. Przyczepa gastronomiczna to doskonała alternatywa dla pojazdów. Zajmuje mniej miejsca oraz można transportować ją w prosty sposób, bez zbędnego wysiłku.

Materiały


Wysuwana elektrycznie zabudowa przyczepy o obłych kształtach przystosowana jest do obsługi z wewnątrz. Zaprojektowana została, aby zapewnić komfort sprzedaży oraz wieloletnią trwałość. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego tworzywa, korpus zabudowy cechuje się nietuzinkowym designem przy zachowaniu wysokich parametrów wytrzymałościowych. Konstrukcja nośna wykonana jest aluminium oraz pozwala na stabilność wszystkich przymocowanych do niej urządzeń.

Zabudowa podnosi się do góry dzięki automatycznym siłownikom. Jest to prosty w obsłudze system, który zwiększa wewnętrzną przestrzeń, jednocześnie sprawiając, że sprzedaż jest możliwa z wewnątrz zabudowy. Wnętrze zawiera dwie opcje wykończenia blatu roboczego. W wersji podstawowej jest to stal nierdzewna dopuszczona do kontaktu z żywnością, na specjalne życzenia jesteśmy w stanie wykonać powierzchnie z dowolnego rodzaju drewna.

 

Co zawiera wersja bazowa zabudowy przyczepy?


  • Kompozytowa zabudowa przyczepy polakierowana według ustalonej kolorystyki.
  • Elektryczne podnoszenie górnego modułu.
  • Łamane klapy reklamowe.
  • Podpory przyczepy oraz odczepiany dyszel przyczepy.
  • Wysuwany manualnie moduł przedni (do własnej aranżacji).
  • Ręcznie wysuwany schodek wejściowy.
  • Szafki zintegrowane z nierdzewnym blatem roboczym, moduł sanitarny.
  • Moduł zasilający.
  • Oświetlenie LED.
  • Panel zarządzania modułami.

Instalacja sanitarna


Moduł sanitarny: woda ciepła, zimna (16,5 l), kran, pompa, zlew dwukomorowy, zbiornik na wodę szarą.

Instalacja elektryczna 


Moduł zasilający: przetwornica min. 3000W, akumulatory do pracy cyklicznej 2x100ah, min. 3 gniazda do podłączenia urządzeń.

Dodatkowe informacje o zabudowie podnoszonej do przyczepy gastronomicznej

Model posiada dwa otwierane okna pozwalające na dostęp do zawartości zabudowy. Zabudowa podnosi się dzięki automatycznym siłownikom.

Blat roboczy w standardzie wykonany jest zestali nierdzewnej dopuszczonej do kontaktu z żywością, natomiast na Twoje życzenie możemy wykonać go z dowolnego materiału.

Moduł przedni

Przedni moduł rozsuwany jest ręcznie lub automatycznie(opcja). Dzięki zastosowaniu wytrzymałych prowadnic, można umieścić na nim elementy o wadze nawet do 100 kilogramów. Witryny chłodnicze, konserwatory do lodów, czy zintegrowane blaty z szafkami - możliwość adaptacji jest bardzo szeroka. Posiadamy gotowe moduły gastronomiczne do różnego rodzaju produktów. Jeśli posiadasz własną koncepcję, wykonamy projekt dostosowany do specyfikacji.

Powierzchnia magazynowa

Na ścianie, za hakiem  oraz na dłuższym boku umiejscowione są szafki, które pozwalają na magazynowanie niezbędnego wyposażenia. Tam też znajduje się panel sterowania z układem sanitarnym i elektrycznym (jeśli występuje).

Jesteś zainteresowany?

Zostaw swój numer telefonu, a odezwiemy się do Ciebie!