Zabudowa do Piaggio Ape 400 - classic

Wersja klasyczna

GALERIA

Zabudowa Piaggio Ape 400 - galeria

Zabudowa Piaggio Ape 400 - classic

Mamy przyjemność przedstawić Piaggio Ape wraz zabudową gastronomiczną, które doskonale sprawdzają się w sprzedaży różnego rodzaju produktów w każdym miejscu i o każdej porze roku.
Piaggio Ape to doskonała alternatywa dla rowerów, a transport modułu gastronomicznego staje się wygodniejszy na większe odległości.

materiały


Zabudowa o obłych kształtach przystosowana do obsługi z boku pojazdu. Zaprojektowana została pod Piaggio Ape 400 w wersji classic. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego tworzywa, korpus zabudowy cechuje się nietuzinkowym designem przy zachowaniu wysokich parametrów wytrzymałościowych. Konstrukcja nośna wykonana jest z lekkiego aluminium i na niej zainstalowane są wszystkie urządzenia.

Zabudowa Ape 400 może dwa rodzaje wykończenia blatu roboczego. W wersji podstawowej jest to stal nierdzewna dopuszczona do kontaktu z żywnością, opcjonalnie blat może zostać wykonany z drewna o dowolnego gatunku. Część sanitarną (zlewy) od strefy klienta rozdziela przegroda wykonana z litego drewna lub tworzywa sztucznego. Pozwala to na zachowanie wysokiej estetyki i higieny.

instalacja sanitarna


W skład instalacji sanitarnej wchodzi dwukomorowy zlew, kran z podgrzewaczem wody oraz zbiorniki na wodę czystą i zimną o pojemności 13,5 l każdy.

instalacja elektryczna


Instalacja elektryczna to przetwornica z wbudowaną ładowarką pozwalająca na zasilenie zarówno konserwatora jak i innych urządzeń znajdujących się w pojeździe. W standardzie Piaggio Ape wyposażony jest w dwa akumulatory typu AGM o pojemności 120 ah każdy. Istnieje możliwość rozszerzenia pojemności akumulatorów do nawet 200 ah

Dodatkowe informacje o zabudowie

Model posiada trzy otwierane okna pozwalające na dostęp do zawartości zabudowy. Okna posiadają również funkcję dodatkową, ponieważ chronią klientów oraz sprzedającego przed czynnikami atmosferycznymi.

Po obu stronach pojazdu znajdują się szafki. Jedna ma przeznaczenie typowo magazynowe, natomiast druga jest przestrzenią techniczną, pozwala na dostęp do panelu sterującego. Przestrzeń z szafką techniczną oraz dwukomorowym zlewem odgradza drewniana przegroda, która idealnie sprawdza się jako tablica na menu. Ten typ zabudowy Piaggio Ape świetnie nadaje się do sprzedaży lodów naturalnych, czy przekąsek i kawy. Blat roboczy w standardzie wykonany jest zestali nierdzewnej dopuszczonej do kontaktu z żywością, natomiast na Twoje życzenie możemy wykonać go z innego metalu czy drewna.

Jakie produkty nadają się do sprzedaży na Piaggio Ape Classic?

Naszą specjalnością są rozwiązania dla produktów chłodzonych. Zaczynając od modułów do sprzedaży lodów naturalnych, czy przekąsek z witryn chłodniczych po wszelkiego rodzaju napoje.
Zabudowy gastronomiczne Piaggio Ape pozwalają również na serwis produktów gorących. Najbardziej popularnymi produktami są oczywiście kawy i napoje wykorzystujące wrzątek, ale też gofry i wszelkiego rodzaju naleśniki. Bazujemy na sprzęcie sprawdzonych producentów. Zapewniają oni gwarancję długiej, niezawodnej pracy, ale również szybkiego serwisu w przypadku niespodziewanych komplikacji.

Zabudowa Piaggio Ape do lodów

Układ chłodzenia

Zabudowa Piaggio Ape przystosowana do sprzedaży lodów z boku pojazdu wyposażona jest w profesjonalny konserwator mieszczący 8 kuwet na lody o pojemności 7,3 litra każdy. Pozwala to na przechowywanie ok. 4-5 kg lodów w każdym pojemników. Konserwator został zaprojektowany specjalnie do pracy w ciężkich warunkach i posiada wzmocniony układ chłodzenia. Elektroniczny sterownik pozwala na pracę w zakresie od -10 do -21 °C.


Instalacje: sanitarna i elektryczna


Szczegóły na temat instalacji w zabudowie do lodów

Piaggio Ape w wersji do sprzedaży lodów posiada instalację sanitarną i elektryczną. W skład instalacji sanitarnej wchodzi dwukomorowy zlew, kran z podgrzewaczem wody oraz zbiorniki na wodę czystą i zimną o pojemności 13,5 l każdy. Instalacja elektryczna to przetwornica z wbudowaną ładowarką pozwalająca na zasilenie zarówno konserwatora jak i innych urządzeń znajdujących się w pojeździe. W standardzie Piaggio Ape wyposażony jest w dwa akumulatory typu AGM o pojemności 120 ah każdy. Istnieje możliwość rozszerzenia pojemności akumulatorów do nawet 200 ah.

Zagospodarowanie powierzchni roboczej


Aranżacja oraz wykonanie blatu

Zabudowa Ape 400 może dwa rodzaje wykończeni blatu roboczego. W wersji podstawowej jest to stal nierdzewna dopuszczona do kontaktu z żywnością, opcjonalnie blat może zostać wykonany z drewna o dowolnego gatunku. Część sanitarną (zlewy) od strefy klienta rozdziela przegroda wykonana z litego drewna lub tworzywa sztucznego. Pozwala to na zachowanie wysokiej estetyki i higieny.


Zakres prac wykonywanych w cenie podstawowej

1. Instalacja kompletnej zabudowy na dostarczonym pojeździe Piaggio Ape 400.
W skład zabudowy wchodzi:
- Zabudowa, konstrukcja aluminiowo - kompozytowa
- Konserwator do lodów na 8 smaków
- Instalacja sanitarna (ciepła, zimna woda)
- Instalacja elektryczna (2x 120ah + przetwornica napięcia)
- Blat ze stali kwasoodpornej
- Przegroda nablatowa
2. Malowanie zabudowy na wybrany kolor
3. Oklejenie Zabudowy i Piaggio Ape logotypem (branding)

Opcje dodatkowe - dostępne po uzgodnieniu


Lakierowanie Piaggio Ape classic

Opcja lakierowania polega na kompletnym rozłożeniu dostarczonego pojazdu, polakierowaniu zgodnie z ustaloną kolorystyką, i złożeniu z powrotem do swojej pierwotnej formy.

Naprawa uszkodzonych elementów

Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone elementy jak klamki, zamki, linki, elementy układów, wymiana filtrów i oleju.

Większe akumulatory

Wariant A:
2 x 120 ah - > 2x 150 ah
Wariant B:
b. 2 x 120 ah - > 2x 200 ah

Oświetlenie:

Oświetlenie loftPlafon