O FIRMIE FOODBIKE

Witaj! Cieszymy się, że zajrzałeś na naszą stronę. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy postanowili wyjść naprzeciw potrzebom osób chcących zaistnieć na rynku mobilnej gastronomii. Główną gałęzią naszej działalności jest produkcja, modyfikacje oraz serwis rowerów i wózków gastronomicznych i wózków użytkowych. Zajmujemy się całością procesu, od projektu po realizację. Dodatkowo można również kupić u nas konserwatory do lodów oraz akcesoria gastronomiczne w atrakcyjnych cenach. Interesuje nas przede wszystkim zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy największych starań aby produkty dostarczane były w najwyższej jakości.
Jeśli tego czego szukasz nie znajdziesz u nas w ofercie, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością Ci pomożemy.CO NAS WYRÓŻNIA?

Projektując nasze pojazdy skupiamy się przede wszystkim na jakości, ergonomii i wyglądzie. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi na rynku. Mamy stały kontakt z osobami prowadzącymi mobilne gastronomie, jak i nowymi klientami. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby i zaproponować najefektywniejsze rozwiązania. Projektując nasze rowery połączyliśmy świetny wygląd, jakość i ergonomię w celu uzyskania produktu premium.