Przyczepy gastronomiczne

Przyczepy gastronomiczne od Foodbike to autonomiczne punkty sprzedaży, które dostosujemy w pełni do potrzeb Twojego biznesu.

Jeśli interesuje Cię obiekt, który pozwoli na swobodną sprzedaż produktów spożywczych takich jak np. lody, kawa, słodkości, czy napoje - to dobrze trafiłeś. Oprócz tego, że mobilny punkt jest w pełni autonomiczny, jego transport to czysta przyjemność. Wystarczy, że posiadasz auto z hakiem. 

przyczepa-gastronomiczna-z-zabudowa-podnoszona-foodbike-zobaczprzyczepa-gastronomiczna-z-zabudowa-podnoszona-foodbike

Przyczepa gastronomiczna z lodami 

Przyczepa gastronomiczna z lodami to sprawdzony pomysł na biznes

Najbardziej popularny, sprawdzony i niezawodny pomysł na biznes to przyczepa z lodami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w chłodnictwie, dlatego możesz nam zaufać. Chłodziarki do lodów oraz inne urządzenia zasilamy z akumulatorów, więc praca może odbywać się niezależnie, czy w pobliżu istnieje źródło zasilania.

Przyczepa gastronomiczna z kawą

Przyczepa gastronomiczna jest niezwykle dobrym pomysłem dla biznesu, który funkcjonuje przez cały rok.

Przyczepa gastronomiczna z kawą sprawdzi się również porą, kiedy jest chłodniej. Do takiego modelu biznesowego proponujemy podnoszoną wersję przyczepy. Jest to spowodowane tym, że wersja podnoszona pozwala na sprzedaż produktów z środka obiektu. Sprzedawca swobodnie może poruszać się wewnątrz zabudowy. W niskich temperaturach znacznie wpływa to na komfort pracy. 

Dla osób wybierających produkt, jakim jest kawa, zaproponujemy niezbędny sprzęt oraz doradzimy we wszystkich niezbędnych kwestiach.

PRZYCZEPA GASTRONOMICZNA PODNOSZONA

Przyczepa gastronomiczna, która zaspokoi potrzeby biznesu całorocznego, jak i sezonowego. Jest całkowicie autonomiczna.